Villa Piaski

Villa Piaski

ul. Joanny Chmielewskiej 5
82-120 Krynica Morska - Piaski


tel. 605-471-70 zobacz numer
villapiaski zobacz email
www.villapi... ... zobacz adres www

Ocena obiektu: 4.83 (głosów 29)

First Minute 2024 - 30%

Poniżej podajemy aktualne terminy dostępnych pokojów i apartamentu w sezonie 2024


Pokój nr 1 wolny od dziś

Jest to pokój na pierwszym piętrze z podwójnym bardzo wygodnym przestronnym 140/200 łożem małżeńskim, rozkładaną dobrej klasy wersalką, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem oraz pojemną garderobą. Pokój dobrze nasłoneczniony z przestronnymi oknami. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Pokój bez balkonu. W pokoju nie ma możliwości gotowania. Pokój posiada moskitiery.


Pokój nr 2 wolny od dziś

Jest to przestronny pokój na pierwszym piętrze z podwójnym wygodnym łożem małżeńskim 160/200, rozkładaną dobrej klasy wersalką, gustowną łazienką z prysznicem, tv 32lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń oraz pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Pokój dobrze nasłoneczniony z przestronnymi oknami balkonowymi. Pokój bez balkonu. W pokoju nie ma możliwości gotowania.


Pokój nr 3 z tarasem widokowym na Zalew Wiślany wolny od dziś

Jest to pokój na pierwszym piętrze z przestronnym podwójnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą,tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą oraz przestronnym intymnym dużym tarasem 15m2 z przepięknym bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Taras wykonany z przeszklonych przyciemnionych balustrad chroniących przed wiatrem. Łoże małżeńskie wyposażone w klasowe materace oraz miłą w dotyku pościel. Na tarasie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody oraz widokiem na Zalew Wiślany. Na wyposażeniu pokoju suszarka balkonowa. W pokoju nie ma możliwości gotowania. Pokój posiada moskitiery.


Pokój nr 4 wolny od dziś

Jest to przestronny pokój na drugim piętrze z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, wygodnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy wersalką, gustowną łazienką z prysznicem, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi oraz pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Pokój dobrze nasłoneczniony z przestronnymi oknami balkonowymi z ładnym widokiem na Las. Pokój bez balkonu. Pokój posiada moskitiery.


Apartament 2-pokojowy nr 5 z tarasem widokowym na Zalew Wiślany wolny od dziś

Jest to komfortowy przestronny 2-pokojowy  apartament  (50m2) z pełni wyposażonym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz dobrej klasy sprzętem umożliwiającym gotowanie oraz gustowną łazienką z prysznicem. Apartament posiada w pokoju dziennym stół z krzesłami, wygodną sofę z ławą kawową oraz duży intymny taras 15m2 z którego roztacza się piękny bezpośredni widok na Zalew. Na tarasie  zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym  wygodne delektowanie się pięknem przyrody. Apartament posiada także niezależną sypialnię w której jest wygodne łoże małżeńskie oraz dwa pojedyncze łoża oraz przestronny balkon z widokiem na Zalew Wiślany z meblami ogrodowymi. Taras i balkon wykonany z przeszklonych  przyciemnianych balustrad chroniących przed wiatrem. Apartament posiada również TV oraz dostęp do WiFi. Apartament posiada moskitiery zarówno w pokoju dziennym jak i sypialni.


Pokój nr 6 z tarasem widokowym na Zalew Wiślany wolny od dziś

Jest to komfortowy przestronny pokój na drugim piętrze z podwójnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Pokój posiada przestronny intymny taras 15m2 z przepięknym bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Taras wykonany z przeszklonych przyciemnianych balustrad chroniących przed wiatrem. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na tarasie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody i bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Na wyposażeniu pokoju suszarka balkonowa. Pokój posiada moskitiery.


Pokój nr 7 z balkonem widokowym na Zalew Wiślany wolny od dziś

Jest to przestronny pokój na drugim piętrze z podwójnym wygodnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą oraz intymnym balkonem z przepięknym bocznym widokiem na Zalew Wiślany. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na balkonie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody i bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Balkon wykonany z przeszklonych przyciemnianych balustrad chroniących przed wiatrem. Na wyposażeniu pokoju suszarka. W pokoju nie ma możliwości gotowania. Pokój posiada moskitiery.


Pokój nr 8  wolny od dziś

Jest to przestronny pokój położony na niskim parterze z łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na wyposażeniu pokoju suszarka na ubrania. Pokój bez balkonu. Pokój posiada moskitiery.


Pokój nr 9  wolny od dziś

Jest to przestronny pokój położony na niskim parterze z łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na wyposażeniu pokoju suszarka na ubrania. Pokój bez balkonu. Pokój posiada moskitiery.


Nowość :

Pokój z bezpośrednim niezależnym wejściem położony w tylnej części budynku od strony Zalewu Wiślanego wolny od dziś

Jest to pokój położony na parterze z osobnym niezależnym wejściem od strony Zalewu Wiślanego w bliskim kontakcie z placem zabaw. Pokój idealny dla rodziny z dziećmi ze względu na niezależne wejście, brak schodów i bliskość placu zabaw. Pokój z dwoma rozkładanymi dobrej klasy sofami, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Pokój posiada przy niezależnym wejściu intymny mini taras z meblami ogrodowymi. Zdjęcia przedmiotowego pokoju możemy przesłać mailem ponieważ nie ma ich na stronie internetowej. Pokój posiada moskitiery.


W celu uzyskania cennika i potwierdzenia dostępności uprzejmie prosimy o telefon lub maila