Villa Piaski

Villa Piaski

ul. Joanny Chmielewskiej 5
82-120 Krynica Morska - Piaski


tel. 605-471-70 zobacz numer
villapiaski zobacz email
www.villapi... ... zobacz adres www

Ocena obiektu: 5 (głosów 11)

Last Minute - wolne pokoje od dziś !

Poniżej dostępne terminy w czerwcu lipcu i sierpniu:

Pokój nr 6 wolny od dziś !!!


Pokój nr 1 wolny od 27 czerwca do 4 lipca oraz 14-31 sierpnia

Jest to pokój na pierwszym piętrze z podwójnym bardzo wygodnym przestronnym 140/200 łożem małżeńskim, rozkładaną dobrej klasy wersalką, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem oraz pojemną garderobą. Pokój dobrze nasłoneczniony z przestronnymi oknami. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Pokój bez balkonu. W pokoju nie ma możliwości gotowania. Pokój posiada moskitiery.


Pokój nr 2 wolny od dziś do 28 czerwca oraz 4-18 lipca oraz 8-31 sierpnia

Jest to przestronny pokój na pierwszym piętrze z podwójnym wygodnym łożem małżeńskim 160/200, rozkładaną dobrej klasy wersalką, gustowną łazienką z prysznicem, tv 32lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń oraz pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Pokój dobrze nasłoneczniony z przestronnymi oknami balkonowymi. Pokój bez balkonu. W pokoju nie ma możliwości gotowania.


Pokój nr 3 wolny 14-18 czerwca oraz 22-30 sierpnia

Jest to pokój na pierwszym piętrze z przestronnym podwójnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą,tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą oraz przestronnym intymnym dużym tarasem 15m2 z przepięknym bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Taras wykonany z przeszklonych przyciemnionych balustrad chroniących przed wiatrem. Łoże małżeńskie wyposażone w klasowe materace oraz miłą w dotyku pościel. Na tarasie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody oraz widokiem na Zalew Wiślany. Na wyposażeniu pokoju suszarka balkonowa. W pokoju nie ma możliwości gotowania. Pokój posiada moskitiery.

 

Pokój nr 4 wolny 3-11 lipca oraz 25-31 oraz 14-31 sierpnia

Jest to przestronny pokój na drugim piętrze z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, wygodnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy wersalką, gustowną łazienką z prysznicem, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi oraz pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Pokój dobrze nasłoneczniony z przestronnymi oknami balkonowymi z ładnym widokiem na Las. Pokój bez balkonu. Pokój posiada moskitiery.

 

Apartament nr 5 wolny od 30 sierpnia 18 września

Jest to przestronny (50m2) apartament położony na drugim piętrze z pełni wyposażonym aneksem kuchennym z dobrej klasy sprzętem, gustowną łazienką z prysznicem oraz dużym intymnym tarasem (15m2) z którego roztacza się piękny bezpośredni widok na Zalew Wiślany. Na tarasie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody oraz widokiem na Zalew. W pokoju dziennym znajduje się dwuosobowa dobrej klasy rozkładana wersalka, stół z krzesłami, TV 32 Lcd Sat, dostępem do internetu WiFi. W sypialni mieści się pojemna garderoba, jedno podwójne przestronne łoże małżeńskie 140/200 oraz dwa pojedyncze łoża 90/200. W sypialni również do dyspozycji gości przestronny balkon (10m2) bardzo dobrze nasłoneczniony z bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Taras i balkon wykonany z przeszklonych przyciemnionych balustrad chroniących przed wiatrem. Na wyposażeniu apartamentu suszarka balkonowa. Apartament posiada moskitiery.

 

Pokój nr 6 wolny od dziś do 27 czerwca oraz od 24 lipca do 1 sierpnia oraz 15-22 sierpnia

Jest to komfortowy przestronny pokój na drugim piętrze z podwójnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Pokój posiada przestronny intymny taras 15m2 z przepięknym bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Taras wykonany z przeszklonych przyciemnianych balustrad chroniących przed wiatrem. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na tarasie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody i bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Na wyposażeniu pokoju suszarka balkonowa. Pokój posiada moskitiery.

 

Pokój nr 7 wolny 25-26 czerwca oraz 2-30 września

Jest to przestronny pokój na drugim piętrze z podwójnym wygodnym łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą oraz intymnym balkonem z przepięknym bocznym widokiem na Zalew Wiślany. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na balkonie zestaw mebli ogrodowych umożliwiającym wygodne delektowanie się pięknem przyrody i bezpośrednim widokiem na Zalew Wiślany. Balkon wykonany z przeszklonych przyciemnianych balustrad chroniących przed wiatrem. Na wyposażeniu pokoju suszarka. W pokoju nie ma możliwości gotowania. Pokój posiada moskitiery.

 

Pokój nr 8  wolny od 28 czerwca do 2 lipca oraz 11-17 lipca oraz 13-31 sierpnia

Jest to przestronny pokój położony na niskim parterze z łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na wyposażeniu pokoju suszarka na ubrania. Pokój bez balkonu. Pokój posiada moskitiery.

 

Pokój nr 9  wolny od 27 czerwca do 23 lipca oraz 13-31 sierpnia

Jest to przestronny pokój położony na niskim parterze z łożem małżeńskim 140/200, rozkładaną dobrej klasy sofą, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Łoże małżeńskie wyposażone w wygodne materace oraz miłą w dotyku pościel. Na wyposażeniu pokoju suszarka na ubrania. Pokój bez balkonu. Pokój posiada moskitiery.

 

Nowość :

Pokój z bezpośrednim niezależnym wejściem położony w tylnej części budynku od strony Zalewu Wiślanego wolny od dziś do 26 czerwca oraz 14-31 sierpnia

Jest to pokój położony na parterze z osobnym niezależnym wejściem od strony Zalewu Wiślanego w bliskim kontakcie z placem zabaw. Pokój idealny dla rodziny z dziećmi ze względu na niezależne wejście, brak schodów i bliskość placu zabaw. Pokój z dwoma rozkładanymi dobrej klasy sofami, tv 32 lcd sat, dostępem do internetu WiFi, pełnym aneksem kuchennym z płytą indukcyjną oraz sprzętem umożliwiającym gotowanie, lodówką, czajnikiem, zestawem naczyń, gustowną łazienką z prysznicem, pojemną garderobą. Pokój posiada przy niezależnym wejściu intymny mini taras z meblami ogrodowymi. Zdjęcia przedmiotowego pokoju możemy przesłać mailem ponieważ nie ma ich na stronie internetowej. Pokój posiada moskitiery.

 

W celu uzyskania cennika  i potwierdzenia dostępności prosimy o telefon lub napisanie maila